Zastupování hráčů

Hokejová agentura Surpass se soustředí nejen na hotové profesionální hráče, ale především na mladé hokejisty od útlého věku. Pro mladé hráče od útlého věku připravuje pestrý program.

Hráč je pod vedením hokejového agenta, který obstarává veškerý program pro rozvoj hráče. Hokejový agent je pravou rukou hráče a zajišťuje pro něj kompletní servis.
 

Tým Hokejové agentury Surpass se snaží hráčům vytvořit takové podmínky, aby se mohli soustředit jen na svůj sportovní výkon.

Zabýváme se výběrem talentů, uzavíráním profesionálních smluv, realizováním tuzemských i mezinárodních přestupů. Hráčům zajišťujeme odbornou lékařskou péči, právní služby, finanční poradenství, PR servis – Public relation, reklamní činnost.
 

Program Podpora výchovy mládeže, Agenturní benefity

Od roku 2012 Hokejová agentura Surpass spustila program pro efektivnější podporu výchovy mládeže za pomocí sponzorské podpory. Rodiče díky této podpoře ušetří ročně významnou část z rodinného rozpočtu a jejich děti se mohou lépe rozvíjet v hokeji.

Více informací na stránce Agenturní benefity

 

Hokejoví agenti Surpass zajišťují:

Program pro rozvoj hráčských dovedností

Pořádání hokejových kempů

Principem hokejových kempů je vést lépe hráče v průběhu sezóny správným směrem. Hokejové kempy od Hokejové agentury Surpass nezasahují do tréninkových plánů klubů.

Není naším záměrem na hráče vyvíjet více fyzického zápřahu v průběhu sezóny, než je v rámci klubu.
Hokej je fyzicky náročný sport a je důležité dbát na zdravotní a kompenzační cvičení.  Každý hráč má od raného věku své návyky, které se v pokročilém věku těžko odstraňují. Už u mladých hráčů se objevují zdravotní problémy související se špatným držením těla, bolesti zad, třísel a kloubů. 

Hokejové tréninky od agentury Surpass jsou na tuto problematiku zaměřené, zvlášť na zdravotní, kompenzační cvičení. S námi je hráč veden komplexně jak po stránce herních dovedností, techniky bruslení, tak především po stránce zdravotního cvičení.

Pro hráče zajišťujeme i individuální hokejový trénink na míru.

Hráče rozvíjíme rovněž v mimohokejových aktivitách. Po dobu celého roku připravujeme mimohokejové aktivity pro podporu osobnosti, sportovní psychologie a potřebné zábavy.
 

Více na stránce Hokejové kempy

Program tréninkových plánů na míru

U každého hokejového hráče je odlišný růst a vývoj.  K hráčům v hokejové Agentuře Surpass přistupujeme individuálně a tvoříme tréninkové plány na míru zaměřené na kondiční trénink a posilování s důrazem na určité svalové partie.

Více informací na stránce Předsezónní a sezónní tréninkové plány na míru

 

Program správné sportovní stravy – sestavování jídelníčku

Důležitým pilířem pro aktivní sportovce je správně zvolený sportovní jídelníček. Bez něj se neobejde žádný aktivní sportovec. Hokejová agentura Surpass disponuje výživovými poradci, kteří sestavují individuální jídelníčky na míru. Výživový poradci provádí u hráčů podrobné měření tuků a svalů v organismu. Po vytvoření individuální analýzy energetického příjmu a výdeje sestaví jídelníček podle potřeb hráče.

Více informací na stránce Sestavování jídelníčku

 

Program po zranění, úrazech – Rekonvalescence

Rekonvalescence – rehabilitace, nebo také zotavování je období mezi vznikem úrazu, nemoci a úplným uzdravením, nastává velice významná avšak velice podceňovaná fáze rekonvalescence, kdy řadě hráčů se vrací původní obtíže. Důvodem bývá podcenění rekondičního období.

Více informací na stránce Rekonvalescence

 

Program Sportovní psychologické poradenství

Sportovní psychologie má obrovský vliv na výkony hokejových hráčů, přesto je zvláště v kolektivních sportech často opomíjena. Hokej klade víc než kterýkoli jiný sport extrémní nároky na duševní schopnosti sportovce. Hráči jsou pod obrovským psychickým tlakem a pouze pokud dokáží tento stres a tlak týmu i okolí zvládat, mohou být úspěšní.

Více informací na stránce Sportovní psychologické poradenství

 

V případě zájmu, či dotazů nás kontaktujte na info@iha-surpass.cz nebo na telefonu 773 830 430
Chci se dozvědět více o
Zastupování hráčů