O nás

Hokejová Agentura Surpass – IHA Surpass: Vše pro aktivní hokejisty

INTERNATIONAL ICE HOCKEY AGANECY SURPASS je švýcarsko-česká společnost působící po celém světě od roku 2006. Na počátku hokejové agentury Surpass byla myšlenka podílet se po dobu celého roku na komplexním rozvoji hokejových trenérů a hráčů od útlého věku do konce hráčovy aktivní kariéry a zajistit tak komplexní servis po celém světě. 

Mottem hokejové agentury Surpass je „Být lepší a předčít“. V našem pojetí to znamená být nápomocný tomu, kdo chce být lepší a předčít.

Cílem hokejové agentury Surpass je starat se o hokejové hráče komplexně. Uvedená péče zahrnuje kondiční tréninky, hokejové kempy, psychologické poradenství, vhodné stravování a veškeré zastupování hráčů formou sjednávání hráčských smluv, řešení přestupů, PR servis – reklamní propagace, právní a finanční poradenství.

Z historie ICE HOCKEY AGENCY SURPASS

V roce 2006 vznikla myšlenka podílet se po dobu celého roku na komplexním rozvoji hokejových hráčů od útlého věku do konce hráčovy aktivní kariéry. 

Základna hráčů z celého světa vyhledávající naší pomoc se rychle rozrůstala. Začali jsme pořádat hokejové kempy a pracovali s hráči osobně i na dálku. Sestavovali jsme pro ně tréninkové plány, individuální hokejové tréninky i jídelníčky.

U zastupovaných hráčů jsme šli cestou rozšíření o aktivní scouting v nejvyšší soutěži a v nižších ligách.  Práce hokejového skauta spočívala v aktivním dlouhodobém sledování zápasů mládeže. Selektovali jsme i hráče, kteří nevyčnívali ve statistikách, ale měli potenciál být lepší. S těmito hráči jsme začali spolupracovat a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. 

Dalším milníkem Hokejové agentury Surpass se stalo psychologické, právní a finanční poradenství. Ke komplexnímu vedení hráče patří i reklamní činnost a PR – Public Relations. Dnes se tak staráme aktivně o více než 500 hráčů a trenérů po celém světě. 

 

Proč volit hokejovou agenturu IHA Surpass?

  • Nabízíme kvalitní zázemí a hokejové zkušenosti.
  • Dokážeme dovést k lepším výsledkům i původně průměrné hráče.
  • Nejsme jen lovci špičkových hokejistů, svým svěřencům se plně věnujeme.
  • Připravujeme kondiční tréninky na míru.