Hokejové kempy

Hokejové kempy a hokejová soustředění pořádáme od roku 2006. Myšlenka hokejových kempů vznikla z potřeby intenzivnějšího tréninku, který by dal více prostoru pro to, abychom společně s hokejisty pracovali na jejich individuálních herních slabinách. V rámci hokejových kempů se totiž nesoustředíme pouze na týmovou hru, ale především na bruslařské a hráčské dovednosti. Hokejistům se věnují profesionální hokejoví trenéři, kteří vědí, jak rozložit aktivity během kempu tak, aby byl program co nejefektivnější. Hokejová hra přináší mnoho aspektů, na něž je nutné zaměřit pozornost. Hokejové kempy jsou tu od toho, aby hráčům poskytly dostatek prostoru pro možnost intenzivního zlepšování. Pro realizaci hokejového kempu vybíráme místa s kvalitním zázemím, ve kterém nechybí nic z toho, co hráči potřebují. Nabízíme tím širokou škálu hokejových kempů po dobu celého roku, od veřejných kempů pro hráče ze všech týmu z celého světa po individuální hokejové kempy na míru pro skupiny a týmy.

 Nabídka kempů

International Ice Hockey Camp

Mezinárodní hokejový kemp pro brankáře a hráče s doprovodným programem pořádaný ve středu Evropy v Plzni, Česká republika.

TÝDENNÍ ČESKÝ HOKEJOVÝ KEMP

Komplexní hokejový s možností ubytování, nebo jako příměstský tábor. Specializujeme se na hráče obránce, útočníky a brankáře ve všech věkových kategoriích.

JEDNODENNÍ HOKEJOVÉ KEMPY

Principem jednodenních hokejových kempů je vést lépe hráče v průběhu sezóny správným směrem, které nezasahují do tréninkových plánů klubů.