International ice hockey camp ubytování pro doprovod – Letní prázdniny, 4.turnus, 6. – 10.8.2018, Plzeň

Mezinárodní hokejový kemp ubytování pro doprovod v období letních prázdnin  pořádaný ve středu Evropy v Plzni, Česká republika.

4. letní turnus
AKCE 20 % 4990,- 6238,- 24.06.2018

Plzeň
Česká republika
6. - 10. srpna 2018 5 dní 4 noci
 
Popis ubytování místo
Kemp: Plzeň, pro doprovod
cena 4990,-Popis

International ice hockey camp ubytování pro doprovod – Letní prázdniny 4. turnus

Pro rodiče, nebo doprovod umožňujeme ubytování v místě konání hokejového kempu. Lokalita Plzeň nabízí širokou škálu kulturního vyžití, které si patřičně užijete. Součástí balíčku je stravování s polopenzí (snídaně, večeře).

  • iihas-balicky_02-detail_banner_cz-anim_final

Ubytování

HOTEL PANORAMA

HOTEL PANORAMA**** je též ve čtvrti Košutka v blízkosti zimního stadionu cca 300 metrů. Hotel se nachází v klidném prostředí rezidentní čtvrti, přímo vedle jezírka a parku Košutka. BEST WESTERN HOTEL PANORAMA **** nabízí komfortní ubytování v 1–2 lůžkových pokojích. Hotel má celkovou kapacitu 50 osob. Všechny pokoje jsou vybavené TV se satelitním příjmem, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, internetem (wifi – zdarma), trezorem a dalším příslušenstvím pro Váš příjemný pobyt. V okolí hotelu se nachází park a sportovní plochy (beach volejbal, fotbal, basket a další). Účastníci kempu budou mít kvalitní zázemí pro regeneraci i doprovodný program plný her.

Více informací o hotelu na: www.panorama-pm.cz

Místo konání

Bolevecké rybníky (neboli Bolevecká rybniční soustava) jsou rozsáhlým ekosystémem deseti rybníků v nivě Boleveckého potoka a jeho drobných přítoků na severním okraji Plzně. Soustava rybníků leží v povodí 6,5 km dlouhého Boleveckého potoka. Rozkládají se v původně protáhlém údolí s mokřady a rašeliništi v nadmořské výšce 310–355 m na severním okraji Plzeňské kotliny na jihovýchodním úbočí vrchu Krkavce. Okolí rybníků sloužící Plzeňanům jako odpočinkové a rekreační místo vhodné ke sportovním aktivitám je porostlé hustými lesy, plné turistických tras a naučných stezek.

O Plzni

Královské město Plzeň bylo založeno v roce 1295 Václavem II. na soutoku čtyř řek – Úhlavy, Úslavy, Radbuzy a Mže. Výhodná poloha na křižovatce významných obchodních cest umožňovala městu rychlý ekonomický rozvoj, záhy se Plzeň stala střediskem kulturních a humanistických tradic. Vysoká kulturní i společenská úroveň města se odrazila v osobitém stavebním vývoji. Mezi cenné stavební památky patří zejména gotický chrám sv. Bartoloměje, renesanční radnice, františkánský klášter či židovská synagoga. V období industrializace v 19. století byly v Plzni založeny známé průmyslové giganty – strojírenský komplex Škoda a světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj. Založením Západočeské univerzity a biskupství získala Plzeň další kulturní a duchovní rozměr.

Dnes je Plzeň dynamickou a moderní metropolí západních Čech. Je sídlem mnoha významných firem a průmyslových podniků, univerzity a lékařské fakulty. Najdete tu rozsáhlou síť hotelů a restaurací, nechybí ani bohaté kulturní a sportovní vyžití a rozvinutá turistická infrastruktura. Své výjimečné kvality Plzeň potvrdila ziskem titulu Evropské hlavní město kultury pro rok 2015.

Plzeň se rozkládá na 138 km2 a s téměř 170 tisíci obyvatel je čtvrtým největším městem v České republice.

Plzeň

  • iihas-balicky_02-detail_banner_cz-anim_final