International ice hockey camp s ubytováním – Letní prázdniny, 4.turnus, 6. – 10.8.2018, Plzeň

Mezinárodní komplexní hokejový kemp v období letních prázdnin pro brankáře a hráče s doprovodným programem pořádaný ve středu Evropy v Plzni, Česká republika.

4. letní turnus
AKCE 20 % 13400,- 16750,- 24.06.2018

Plzeň
Česká republika
6. - 10. srpna 2018 5 dní 4 noci
 
Popis program ubytování místo
Kemp: Plzeň, s ubytováním
cena 13400,-Popis

International ice hockey camp s ubytováním – Letní prázdniny 4. turnus

Zdokonalujte celoročně své hokejové dovednosti s hráči z celého světa. Tréninky probíhají na ladě a mimo něj, pod vedením profesionálních hokejových a kondičních trenérů. Součástí hokejového kempu je doprovodný program, který zaručí po dobu hokejového kempu mnoho radostných zážitků, které kromě kvalitního programu, dodá hráčům to správné odreagování v období prázdnin. Hokejový kemp probíhá v příjemném prostředí města Plzně, ležící v západní části České republiky. Česká republika je země ležící v srdci Evropy s obrovskou historií a tradicí, které díky své poloze je snadno přístupný ze všech částí světa.

Specializujeme se na hráče obránce, útočníky a brankáře ve všech věkových kategoriích od 6 do 21 let. Principem International ice hockey cempu, je vést lépe hráče správným směrem na ledě a mimo něj. S námi je hráč veden komplexně, jak po stránce herních dovedností a techniky bruslení - powerskating, tak především po stránce zdravotního cvičení.

Hokej je fyzicky náročný sport a je důležité především dbát na zdravotní a kompenzační cvičení. Každý hráč má od raného věku své návyky, které se později těžko odstraňují. Už u mladých hráčů se objevují zdravotní problémy způsobené špatným držením těla, bolesti zad, třísel a kloubů. Hokejové tréninky od agentury Surpass, jsou na tuto problematiku zaměřené, obzvlášť na zdravotní, kompenzační cvičení.

Za mnoho let fungovaní hokejových tréninků Surpass, máme významné zkušenosti se správným vedením tréninků pod dohledem zkušených trenérů se zahraničními zkušenostmi.


Program

International ice hockey camp s ubytování provádíme pod dohledem profesionálních hokejových a kondičních trenérů, fyzioterapeutů, trenérů zaměřujících se na kompenzační cvičení a trenérů atletiky. Po skončení hokejových tréninků následuje zábavný doprovodný program plný her a na programu jsou rovněž návštěvy zajímavých poznávacích a kulturních aktivit. V průběhu kempu je jeden den věnován poznávacímu výletu.

Jazyková komunikace:

Hlavním jazykem výuky na ledě je angličtina, částečně němčina a ruština. Po dobu kempu mimo led je přidělena osoba pro komunikaci v angličtině, němčině, ruštině a francouzštině.

Tréninkový program:

Komplexní hokejový kemp je rovnoměrně rozvržen na bruslení a techniku hole (stick handling). V průběhu dne je zajištěna pro hráče strava a doprovodný program pod vedením zkušených trenérů a pedagogického dozoru. Celkem za týden absolvují 10 hodin tréninků na ledě a 10 hodin tréninků mimo led.

TRÉNINKOVÁ JEDNOTKA ČAS FORMA
Trénink na ledě ON ICE 2 hodiny denně technika bruslení, power skating, vedení kotouče, technika hole, střelba, přihrávky, koordinační cvičení, hry
Trénink mimo led OFF ICE, TĚLOCVIČNA 2 hodiny denně zdravotní cvičení, koordinační cvičení, agility, technika hole (stickhandling), gymnastická cvičení a protahovací cviky, psychologická příprava, zdravé držení těla, regenerace, hry
Stravování Snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře

Možnosti doprovodného programu:

  • Návštěva - Techmánia
  • Zoo a DinoPark Plzeň
  • Plzeňský pivovar
  • Plzeňské podzemí

* Doprovodný program sestavujeme dle počasí a volných kapacit zařízení.

  • iihas-balicky_02-detail_banner_cz-anim_final

Ubytování

HOTEL PANORAMA

HOTEL PANORAMA**** je též ve čtvrti Košutka v blízkosti zimního stadionu cca 300 metrů. Hotel se nachází v klidném prostředí rezidentní čtvrti, přímo vedle jezírka a parku Košutka. BEST WESTERN HOTEL PANORAMA **** nabízí komfortní ubytování v 1–2 lůžkových pokojích. Hotel má celkovou kapacitu 50 osob. Všechny pokoje jsou vybavené TV se satelitním příjmem, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, internetem (wifi – zdarma), trezorem a dalším příslušenstvím pro Váš příjemný pobyt. V okolí hotelu se nachází park a sportovní plochy (beach volejbal, fotbal, basket a další). Účastníci kempu budou mít kvalitní zázemí pro regeneraci i doprovodný program plný her.

Více informací o hotelu na: www.panorama-pm.cz

Místo konání

ZIMNÍ STADION PLZEŇ – KOŠUTKA (KOOPERATIVA ARENA) MULTIFUNČKNÍ SPORTOVNÍ HALA

Zimní stadion na Košutce je multifunkční sportovní hala se dvěma kluzišti, fitness centrem a tělocvičnou. Zimní stadion také disponuje plochou s umělým povrchem, na které se uskuteční doprovodný program plný her po dobu celého dne. V místě zimního stadionu je zajištěné stravování. Zimní stadion leží v klidné části města na kraji Plzně obklopen přírodou.

OKOLÍ ZIMNIHO STADIONU

Městská čtvrť Košutka leží v oblasti Plzeň Bolevec, Boleveckých rybníků a lesů.

Bolevecké rybníky (neboli Bolevecká rybniční soustava) jsou rozsáhlým ekosystémem deseti rybníků v nivě Boleveckého potoka a jeho drobných přítoků na severním okraji Plzně. Soustava rybníků leží v povodí 6,5 km dlouhého Boleveckého potoka. Rozkládají se v původně protáhlém údolí s mokřady a rašeliništi v nadmořské výšce 310–355 m na severním okraji Plzeňské kotliny na jihovýchodním úbočí vrchu Krkavce. Okolí rybníků sloužící Plzeňanům jako odpočinkové a rekreační místo vhodné ke sportovním aktivitám je porostlé hustými lesy, plné turistických tras a naučných stezek.

O Plzni

Královské město Plzeň bylo založeno v roce 1295 Václavem II. na soutoku čtyř řek – Úhlavy, Úslavy, Radbuzy a Mže. Výhodná poloha na křižovatce významných obchodních cest umožňovala městu rychlý ekonomický rozvoj, záhy se Plzeň stala střediskem kulturních a humanistických tradic. Vysoká kulturní i společenská úroveň města se odrazila v osobitém stavebním vývoji. Mezi cenné stavební památky patří zejména gotický chrám sv. Bartoloměje, renesanční radnice, františkánský klášter či židovská synagoga. V období industrializace v 19. století byly v Plzni založeny známé průmyslové giganty – strojírenský komplex Škoda a světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj. Založením Západočeské univerzity a biskupství získala Plzeň další kulturní a duchovní rozměr.

Dnes je Plzeň dynamickou a moderní metropolí západních Čech. Je sídlem mnoha významných firem a průmyslových podniků, univerzity a lékařské fakulty. Najdete tu rozsáhlou síť hotelů a restaurací, nechybí ani bohaté kulturní a sportovní vyžití a rozvinutá turistická infrastruktura. Své výjimečné kvality Plzeň potvrdila ziskem titulu Evropské hlavní město kultury pro rok 2015.

Plzeň se rozkládá na 138 km2 a s téměř 170 tisíci obyvatel je čtvrtým největším městem v České republice.

Plzeň

  • iihas-balicky_02-detail_banner_cz-anim_final